kategoria: Na Sygnale
28 sierpień 2024

Ugodził nożem kolegę i uciekł

zdjęcie: Ugodził nożem kolegę i uciekł / v48936595
v48936595
Do pięciu lat więzienia grozi 37-latkowi, który w Płocku podczas sprzeczki przy alkoholu ugodził nożem 31-letniego kolegę, a następnie uciekł. Ranny trafił do szpitala. Gdy ujęto sprawcę, zastosowano wobec niego policyjny dozór oraz zakaz zbliżania się do pokrzywdzonego i kontaktowania z nim.
REKLAMA

Jak poinformowała w środę rzeczniczka Komendy Miejskiej Policji w Płocku podkom. Monika Jakubowska, do sprzeczki między dwoma mężczyznami w wieku 37 i 31 lat w jednym z mieszkań na terenie miasta doszło kilka dni temu - starszy z nich, w trakcie awantury przy alkoholu, ugodził kolegę nożem, po czym zbiegł. Świadek zdarzenia wezwał policję. Poszkodowany trafił do szpitala.

Poszukiwany 37-latek został zatrzymany na terenie Płocka. Okazało się, że był już wcześniej karany za przestępstwa narkotykowe oraz kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości. Zatrzymany przyznał się do ugodzenia nożem kolegi. Grozi mu do pięciu lat pozbawienia wolności - przekazała podkom. Jakubowska.

Rzeczniczka płockiej policji dodała, że wobec 37-latka sąd zastosował środek zapobiegawczy w postaci dozoru oraz zakazu zbliżania się do pokrzywdzonego i kontakowania z nim.(PAP)

mb/ jann/

PRZECZYTAJ JESZCZE